Renault Talisman
Estate 1.6 TCe Intens | Panoramadak | Bose | Elek. klep | Camera | Navigatie | Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 16.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.450,-
LEASEPRIJS: € 271,12 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Talisman |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 1.6 TCe Intens | Panoramadak | Bose | Elek. klep | Camera | Navigatie | Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 117.143 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,12 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KP-496-G |
| Motorinhoud: | 1.618 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.469 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.144 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- achterasbesturing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Dab
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel